LQP03TN2N9B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N9B02D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQP03TN2N9B02D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.9NH 500MA 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQP03TN2N9B02D.pdf2.LQP03TN2N9B02D.pdf3.LQP03TN2N9B02D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LQP03TN2N9B02D specifikacijos
Dalies numeris LQP03TN2N9B02D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.9NH 500MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Thin Film Tolerancija ±0.1nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 (0603 Metric) Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQP03
Reitingai - Q @ Freq 14 @ 500MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 490-12075-1
490-12964-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 500MHz
Induktyvumas 2.9nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.013" (0.33mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 9.5GHz Išsamus aprašymas 2.9nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA