LQP03TN2N6C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N6C02D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQP03TN2N6C02D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.6NH 500MA 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQP03TN2N6C02D.pdf2.LQP03TN2N6C02D.pdf3.LQP03TN2N6C02D.pdf
  • Pranešimas
LQP03TN2N6C02D specifikacijos
Dalies numeris LQP03TN2N6C02D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.6NH 500MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Thin Film Tolerancija ±0.2nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 (0603 Metric) Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQP03
Reitingai - Q @ Freq 14 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Non-Magnetic
Induktyvumo dažnumas - bandymas 500MHz Induktyvumas 2.6nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.013" (0.33mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 10GHz
Išsamus aprašymas 2.6nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas -