DLW43MH201XK2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW43MH201XK2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW43MH201XK2L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Duomenų lapai: DLW43MH201XK2L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DLW43MH201XK2L specifikacijos
Dalies numeris DLW43MH201XK2L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88290 pcs Duomenų lapas DLW43MH201XK2L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija DLW43
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 490-14325-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumas @ Dažnis 200µH @ 100kHz Aukštis (maks.) 0.114" (2.90mm)
Filtro tipas Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 200µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 110mA DCR 4.5 Ohm DC rezistorius (DCR) (maks.) 4.5 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 110mA Patvirtinimai -