DLW32SH220XK2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW32SH220XK2L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas 22UH-30%/+50% (AT 0.1MHZ)250MA R
Duomenų lapai: 1.DLW32SH220XK2L.pdf2.DLW32SH220XK2L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DLW32SH220XK2L specifikacijos
Dalies numeris DLW32SH220XK2L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas 22UH-30%/+50% (AT 0.1MHZ)250MA R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88208 pcs Duomenų lapas 1.DLW32SH220XK2L.pdf2.DLW32SH220XK2L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DLW32
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 490-18063-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumas @ Dažnis 22µH @ 100kHz Aukštis (maks.) 0.098" (2.50mm)
Filtro tipas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 22µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250mA DCR 500 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 500 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 250mA Patvirtinimai -