DLW32SH110XK2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW32SH110XK2L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas 11UH-30%/+50% (AT 0.1MHZ) 300MA
Duomenų lapai: 1.DLW32SH110XK2L.pdf2.DLW32SH110XK2L.pdf
  • Pranešimas
DLW32SH110XK2L specifikacijos
Dalies numeris DLW32SH110XK2L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas 11UH-30%/+50% (AT 0.1MHZ) 300MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107530 pcs Duomenų lapas 1.DLW32SH110XK2L.pdf2.DLW32SH110XK2L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DLW32
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 490-18062-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumas @ Dažnis 11µH @ 100kHz Aukštis (maks.) 0.098" (2.50mm)
Filtro tipas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 400 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 400 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 300mA Patvirtinimai -