DE2F3KH103MB3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2F3KH103MB3B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DE2F3KH103MB3B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 1.DE2F3KH103MB3B.pdf2.DE2F3KH103MB3B.pdf3.DE2F3KH103MB3B.pdf
  • Pranešimas
DE2F3KH103MB3B specifikacijos
Dalies numeris DE2F3KH103MB3B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4189 pcs Duomenų lapas 1.DE2F3KH103MB3B.pdf2.DE2F3KH103MB3B.pdf3.DE2F3KH103MB3B.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas F
Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm) Serija KH
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-7919
DE2F3KH103MB3B-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.748" (19.00mm) funkcijos High Voltage
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor F Radial, Disc Talpa 10000pF