DE2F3KY103MN3AM02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2F3KY103MN3AM02F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DE2F3KY103MN3AM02F
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 1.DE2F3KY103MN3AM02F.pdf2.DE2F3KY103MN3AM02F.pdf3.DE2F3KY103MN3AM02F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DE2F3KY103MN3AM02F specifikacijos
Dalies numeris DE2F3KY103MN3AM02F Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas F
Dydis / Matmenys 0.551" Dia (14.00mm) Serija KY
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-9564-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos High Voltage
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor F Radial, Disc Talpa 10000pF