DE2E3SA332MN3AX02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3SA332MN3AX02F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DE2E3SA332MN3AX02F
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 300V RAD
Duomenų lapai: 1.DE2E3SA332MN3AX02F.pdf2.DE2E3SA332MN3AX02F.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DE2E3SA332MN3AX02F specifikacijos
Dalies numeris DE2E3SA332MN3AX02F Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 3300PF 300V RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 696222 pcs Duomenų lapas 1.DE2E3SA332MN3AX02F.pdf2.DE2E3SA332MN3AX02F.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas E
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Serija DE2
RoHS statusas RoHS Compliant Reitingai X1, Y2
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Disc
Kiti vardai 490-16245-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 300V Ceramic Capacitor E Radial, Disc Talpa 3300pF