CSTLS7M16G53-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS7M16G53-A0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSTLS7M16G53-A0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CER RES 7.16000MHZ 15PF T/H
Duomenų lapai: 1.CSTLS7M16G53-A0.pdf2.CSTLS7M16G53-A0.pdf3.CSTLS7M16G53-A0.pdf
  • Pranešimas
CSTLS7M16G53-A0 specifikacijos
Dalies numeris CSTLS7M16G53-A0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CER RES 7.16000MHZ 15PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Ceramic Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTLS Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Kiti vardai 490-12586-3
CSTLS7M16G53-A0-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 Ohms
Aukštis 0.236" (6.00mm) Dažnio tolerancija ±0.5%
Dažnio stabilumas ±0.2% Dažnumas 7.16MHz
funkcijos Built in Capacitor Išsamus aprašymas 7.16MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Talpa 15pF