CSTLS5M12G53-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS5M12G53-B0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSTLS5M12G53-B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CER RES 5.1200MHZ 15PF T/H
Duomenų lapai: 1.CSTLS5M12G53-B0.pdf2.CSTLS5M12G53-B0.pdf
  • Pranešimas
CSTLS5M12G53-B0 specifikacijos
Dalies numeris CSTLS5M12G53-B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CER RES 5.1200MHZ 15PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 521521 pcs Duomenų lapas 1.CSTLS5M12G53-B0.pdf2.CSTLS5M12G53-B0.pdf
Įveskite Ceramic Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTLS Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Kiti vardai 490-7872
CSTLS5M12G53-B0-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 Ohms
Aukštis 0.236" (6.00mm) Dažnio tolerancija ±5%
Dažnio stabilumas ±0.2% Dažnumas 5.12MHz
funkcijos Built in Capacitor Išsamus aprašymas 5.12MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 30 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Talpa 15pF