CSTLS6M60G56-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSTLS6M60G56-A0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CER RESONATOR
Duomenų lapai: 1.CSTLS6M60G56-A0.pdf2.CSTLS6M60G56-A0.pdf
  • Pranešimas
CSTLS6M60G56-A0 specifikacijos
Dalies numeris CSTLS6M60G56-A0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CER RESONATOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4656 pcs Duomenų lapas 1.CSTLS6M60G56-A0.pdf2.CSTLS6M60G56-A0.pdf
Įveskite Ceramic Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTLS Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.236" (6.00mm)
Dažnio tolerancija ±0.5% Dažnumas 6.6MHz
funkcijos Built in Capacitor Išsamus aprašymas 6.6MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 47pF -20°C ~ 80°C Through Hole
Talpa 47pF