MXL1.5KE350CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE350CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300V 482V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE350CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE350CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE350CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 300V 482V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6072 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE350CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 300V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 482V
Įtampa - suskirstymas (min) 332V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9698
1086-9698-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXL1.5KE36CA
MXL1.5KE36CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 30.8V 49.9V CASE-1
Sandelyje: 7912 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE36CA.pdf
RFQ
MXL1.5KE36CAE3
MXL1.5KE36CAE3
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 7784 pcs
parsisiųsti: MXL1.5KE36CAE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE350CA
MXL1.5KE350CA
apibūdinimas: TVS DIODE 300V 482V CASE-1