MXL1.5KE39AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE39AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE39AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXL1.5KE39AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE39AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8121 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE39AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33.3V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 37.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9704
1086-9704-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 28A Talpa @ dažnumas -