MXL1.5KE350AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE350AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300V 482V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE350AE3.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE350AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE350AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 300V 482V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6376 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE350AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 300V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 482V
Įtampa - suskirstymas (min) 332V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9696
1086-9696-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4A Talpa @ dažnumas -