ATXMEGA32A4U-ANR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32A4U-ANR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATXMEGA32A4U-ANR specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32A4U-ANR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 39721 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Serija AVR® XMEGA® A4U
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 32MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 32KB (16K x 16) Programos atminties dydis I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB
Kiti vardai 1611-ATXMEGA32A4U-ANRDKR Osciliatoriaus tipas A/D 12x12b, D/A 2x12b
Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA) Operacinė sistema AVR
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ATXMEGA32A4U-ANR Išplėstas aprašymas AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH
apibūdinimas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP Duomenys SRAM baitais 1K x 8
Duomenų keitikliai 1.6 V ~ 3.6 V Pagrindinis dydis 4K x 8