ATXMEGA32A4U-CNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32A4U-CNR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA
Duomenų lapai: 1.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf
  • Pranešimas
ATXMEGA32A4U-CNR specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32A4U-CNR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4247 pcs Duomenų lapas 1.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA32A4U-CNR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 49-VFBGA (5x5)
Greitis 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4U
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 49-VFBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 34 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5) Duomenų keitikliai A/D 12x12b, D/A 2x12b