ATXMEGA32A4U-AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32A4U-AN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32A4U-AN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.ATXMEGA32A4U-AN.pdf2.ATXMEGA32A4U-AN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATXMEGA32A4U-AN specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32A4U-AN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 39987 pcs Duomenų lapas 1.ATXMEGA32A4U-AN.pdf2.ATXMEGA32A4U-AN.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4U
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA)
I / O skaičius 34 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)