ATXMEGA32A4U-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32A4U-AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32A4U-AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.ATXMEGA32A4U-AU.pdf2.ATXMEGA32A4U-AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATXMEGA32A4U-AU specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32A4U-AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 36459 pcs Duomenų lapas 1.ATXMEGA32A4U-AU.pdf2.ATXMEGA32A4U-AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 32MHz Serija AVR® XMEGA® A4U
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Kiti vardai ATXMEGA32A4UAU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 34
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 12x12b, D/A 2x12b