SST25VF080B-50-4I-ZCE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF080B-50-4I-ZCE
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 50MHZ 16CSP
  • Pranešimas
SST25VF080B-50-4I-ZCE specifikacijos
Dalies numeris SST25VF080B-50-4I-ZCE Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 50MHZ 16CSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija SST25 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė - Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 50MHz
Laikrodžio dažnis 50MHz Bazinės dalies numeris SST25VF080B