SST25VF080B-50-4I-S2AF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF080B-50-4I-S2AF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8SOIC
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SST25VF080B-50-4I-S2AF specifikacijos
Dalies numeris SST25VF080B-50-4I-S2AF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 50MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 50MHz
Bazinės dalies numeris SST25VF080B
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SST25VF080B-50-4I-QAF
SST25VF080B-50-4I-QAF
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON
Sandelyje: 82518 pcs
parsisiųsti: SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf
RFQ
SST25VF080B-80-4C-QAE-T
SST25VF080B-80-4C-QAE-T
apibūdinimas: IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8WSON
Sandelyje: 5887 pcs
parsisiųsti: SST25VF080B-80-4C-QAE-T.pdf
RFQ
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
apibūdinimas: IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8SOIC