SST25VF080B-50-4I-QAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF080B-50-4I-QAF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SST25VF080B-50-4I-QAF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON
Duomenų lapai: 1.SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf2.SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf3.SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SST25VF080B-50-4I-QAF specifikacijos
Dalies numeris SST25VF080B-50-4I-QAF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-WSON (6x5)
Serija SST25 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Mb (1M x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 50MHz 8-WSON (6x5) Laikrodžio dažnis 50MHz