MIC5236-2.5YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5YM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5236-2.5YM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Duomenų lapai: MIC5236-2.5YM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5236-2.5YM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5236-2.5YM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71846 pcs Duomenų lapas MIC5236-2.5YM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5236-2.5YM TR
MIC5236-2.5YM TR-ND
MIC5236-2.5YMTR
MIC5236-2.5YMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC5236-2.5
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5236-2.5BMM-TR
MIC5236-2.5BMM-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP
Sandelyje: 80729 pcs
parsisiųsti: MIC5236-2.5BMM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-2.5YM
MIC5236-2.5YM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC