MIC5236-2.5YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5YMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5236-2.5YMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5236-2.5YMM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5236-2.5YMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5236-2.5YMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59575 pcs Duomenų lapas MIC5236-2.5YMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5236-2.5YMM TR
MIC5236-2.5YMM TR-ND
MIC5236-2.5YMMTR
MIC5236-2.5YMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-MSOP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable