MIC5236-2.5BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-2.5BM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5236-2.5BM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Duomenų lapai: MIC5236-2.5BM-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5236-2.5BM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5236-2.5BM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 55726 pcs Duomenų lapas MIC5236-2.5BM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5236-2.5BM TR
MIC5236-2.5BM TR-ND
MIC5236-2.5BMTR
MIC5236-2.5BMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA Dabartinis - rezultatas 150mA