MIC5236-1.8BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-1.8BMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5236-1.8BMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5236-1.8BMM-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5236-1.8BMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5236-1.8BMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84222 pcs Duomenų lapas MIC5236-1.8BMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5236-1.8BMM TR
MIC5236-1.8BMM TR-ND
MIC5236-1.8BMMTR
MIC5236-1.8BMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 8-MSOP Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MIC5236-1.8
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5236-1.8BM-TR
MIC5236-1.8BM-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8SOIC
Sandelyje: 55593 pcs
parsisiųsti: MIC5236-1.8BM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-1.8BMM
MIC5236-1.8BMM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8MSOP