MIC2033-55AYM6-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-55AYM6-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2033-55AYM6-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L
Duomenų lapai: MIC2033-55AYM6-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC2033-55AYM6-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC2033-55AYM6-T5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 87469 pcs Duomenų lapas MIC2033-55AYM6-T5.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 2.5 V ~ 5.5 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6
Serija - RDS On (tipas) 75 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai MIC2033-55AYM6-T5-ND
MIC2033-55AYM6-T5TR
MIC2033-55AYM6T5
MIC2033-55AYM6T5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Slew Rate Controlled, Status Flag
Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Dabartinis - išvestis (maks.) 550mA