MIC2033-12BYMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-12BYMT-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2033-12BYMT-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC SW DISTRIBUTION 6TDFN
Duomenų lapai: MIC2033-12BYMT-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC2033-12BYMT-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC2033-12BYMT-T5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 60964 pcs Duomenų lapas MIC2033-12BYMT-T5.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 2.5 V ~ 5.5 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN (2x2)
Serija - RDS On (tipas) 75 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai 576-4260-2
MIC2033-12BYMT T5
MIC203312BYMTT5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Sąsaja On/Off Įvesties tipas Non-Inverting
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Bazinės dalies numeris MIC2033