MIC2033-12AYMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-12AYMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2033-12AYMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC SW DISTRIBUTION 6TDFN
Duomenų lapai: MIC2033-12AYMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC2033-12AYMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC2033-12AYMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 132657 pcs Duomenų lapas MIC2033-12AYMT-TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 2.5 V ~ 5.5 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN (2x2)
Serija - RDS On (tipas) 75 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai 576-4257-2
MIC2033-12AYMT TR
MIC203312AYMTTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Slew Rate Controlled, Status Flag
Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A