MCP4014T-103E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4014T-103E/OT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4014T-103E/OT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DGTL POT 10K 1CH RHEO SOT23-5
Duomenų lapai: MCP4014T-103E/OT.pdf
  • Pranešimas
MCP4014T-103E/OT specifikacijos
Dalies numeris MCP4014T-103E/OT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 138156 pcs Duomenų lapas MCP4014T-103E/OT.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 70 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Kiti vardai MCP4014T-103E/OTTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja Up/Down (U/D, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-5 Konfigūracija Rheostat