MCP4017T-104E/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4017T-104E/LT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4017T-104E/LT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DGTL POT 100K 128TAPS SC70-6
Duomenų lapai: MCP4017T-104E/LT.pdf
  • Pranešimas
MCP4017T-104E/LT specifikacijos
Dalies numeris MCP4017T-104E/LT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 130456 pcs Duomenų lapas MCP4017T-104E/LT.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 155 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai MCP4017T-104E/LTTR
MCP4017T104ELT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 128 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 Konfigūracija Rheostat