MCP4012T-503E/CH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4012T-503E/CH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4012T-503E/CH
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DGTL POT 50K 1CH RHEO SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MCP4012T-503E/CH.pdf2.MCP4012T-503E/CH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCP4012T-503E/CH specifikacijos
Dalies numeris MCP4012T-503E/CH Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 132353 pcs Duomenų lapas 1.MCP4012T-503E/CH.pdf2.MCP4012T-503E/CH.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 70 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Kiti vardai MCP4012T-503E/CHCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja Up/Down (U/D, CS) funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-6 Konfigūracija Rheostat