ATTINY13V-10PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY13V-10PQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Duomenų lapai: 1.ATTINY13V-10PQ.pdf2.ATTINY13V-10PQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
650 pcs
  • Pranešimas
ATTINY13V-10PQ specifikacijos
Dalies numeris ATTINY13V-10PQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 88373 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY13V-10PQ.pdf2.ATTINY13V-10PQ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai ATTINY13V10PQ Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP Duomenų keitikliai A/D 4x10b