ATTINY13V-10MMUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY13V-10MMUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY13V-10MMUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 10MLP
Duomenų lapai: 1.ATTINY13V-10MMUR.pdf2.ATTINY13V-10MMUR.pdf
  • Pranešimas
ATTINY13V-10MMUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY13V-10MMUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 81684 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY13V-10MMUR.pdf2.ATTINY13V-10MMUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 10-MLP (3x3)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-VFDFN Exposed Pad
Kiti vardai ATTINY13V-10MMUR-ND
ATTINY13V-10MMURTR
ATTINY13V10MMUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 10-MLP (3x3) Duomenų keitikliai A/D 4x10b