ATTINY13V-10SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY13V-10SI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY13V-10SI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY13V-10SI.pdf2.ATTINY13V-10SI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ATTINY13V-10SI specifikacijos
Dalies numeris ATTINY13V-10SI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4122 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY13V-10SI.pdf2.ATTINY13V-10SI.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai ATTINY13V-12SI
ATTINY13V-12SI-ND
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
EEPROM dydis 64 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC