AT24C1024W-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C1024W-10SI-2.7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C1024W-10SI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT24C1024W-10SI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT24C1024W-10SI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT24C1024W-10SI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5144 pcs Duomenų lapas AT24C1024W-10SI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai AT24C1024W10SI2.7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 1Mb (128K x 8) Atminties sąsaja I²C
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Laikrodžio dažnis 1MHz
Bazinės dalies numeris AT24C1024 Prieigos laikas 550ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT24C1024W-10SI-2.7-T
AT24C1024W-10SI-2.7-T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC