AT24C1024BW-SH25-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C1024BW-SH25-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C1024BW-SH25-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT24C1024BW-SH25-T.pdf
  • Pranešimas
AT24C1024BW-SH25-T specifikacijos
Dalies numeris AT24C1024BW-SH25-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5518 pcs Duomenų lapas AT24C1024BW-SH25-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai AT24C1024BW-SH25-T-ND
AT24C1024BW-SH25-TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 1Mb (128K x 8) Atminties sąsaja I²C
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC Laikrodžio dažnis 1MHz