AT24C1024BW-SH25-B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C1024BW-SH25-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C1024BW-SH25-B
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT24C1024BW-SH25-B.pdf
  • Pranešimas
AT24C1024BW-SH25-B specifikacijos
Dalies numeris AT24C1024BW-SH25-B Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4619 pcs Duomenų lapas AT24C1024BW-SH25-B.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 1Mb (128K x 8)
Atminties sąsaja I²C Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 1MHz Bazinės dalies numeris AT24C1024