G4020H24B-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020H24B-RSR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G4020H24B-RSR-CC.pdf2.G4020H24B-RSR-CC.pdf3.G4020H24B-RSR-CC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G4020H24B-RSR-CC specifikacijos
Dalies numeris G4020H24B-RSR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 7000 RPM Kiti vardai 1570-1612
Darbinė temperatūra - Triukšmas 29.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.080A