G4020H12B2-RSR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020H12B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC
Duomenų lapai: 1.G4020H12B2-RSR.pdf2.G4020H12B2-RSR.pdf3.G4020H12B2-RSR.pdf4.G4020H12B2-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
G4020H12B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4020H12B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 7000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 29.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.130A