G4020H12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G4020H12B1-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G4020H12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM TACH 12VDC
Duomenų lapai: 1.G4020H12B1-RSR.pdf2.G4020H12B1-RSR.pdf3.G4020H12B1-RSR.pdf4.G4020H12B1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
G4020H12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris G4020H12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.062 lb (28.12g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija G4020
RPM 7000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 29.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.130A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 11.0 CFM (0.308m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G4020H12B1-RSR-L18
G4020H12B1-RSR-L18
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE