B1232H24B-BSR-IM4
MechatronicsMechatronics
B1232H24B-BSR-IM4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1232H24B-BSR-IM4
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas BLOWER 120X32MM 24VDC
  • Pranešimas
B1232H24B-BSR-IM4 specifikacijos
Dalies numeris B1232H24B-BSR-IM4 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas BLOWER 120X32MM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.705 lb (319.78g)
Įtampos diapazonas 15 ~ 26.5VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija B1232
RPM 2800 RPM Galia (vatais) 11.50W
Darbinė temperatūra - Triukšmas 49.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Blower
Dabartinis įvertinimas 0.480A Guolių tipas Ball