B1232H24B-BSR-SR
MechatronicsMechatronics
B1232H24B-BSR-SR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1232H24B-BSR-SR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.B1232H24B-BSR-SR.pdf2.B1232H24B-BSR-SR.pdf3.B1232H24B-BSR-SR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B1232H24B-BSR-SR specifikacijos
Dalies numeris B1232H24B-BSR-SR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.706 lb (320.24g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija B1232
RPM 2800 RPM Kiti vardai 1570-1497
Darbinė temperatūra - Triukšmas 49.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.480A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 28.0 CFM (0.784m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B1232H12B2-BSR
B1232H12B2-BSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: BLOWER 120X32MM LCKD RTR 12VDC
Sandelyje: 6310 pcs
parsisiųsti: B1232H12B2-BSR.pdf
RFQ
B1232H24B-BSR
B1232H24B-BSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: BLOWER 120X32MM 24VDC