B1232H12B1-BSR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1232H12B1-BSR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas BLOWER 120X32MM TACH 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
B1232H12B1-BSR-CC specifikacijos
Dalies numeris B1232H12B1-BSR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas BLOWER 120X32MM TACH 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.705 lb (319.78g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija B1232
RPM 2800 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 49.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.800A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 28.0 CFM (0.784m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B1232H12B1-BSR
B1232H12B1-BSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: BLOWER 120X32MM TACH 12VDC
Sandelyje: 5313 pcs
parsisiųsti: B1232H12B1-BSR.pdf
RFQ
B1232H12B2-BSR
B1232H12B2-BSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: BLOWER 120X32MM LCKD RTR 12VDC
Sandelyje: 6310 pcs
parsisiųsti: B1232H12B2-BSR.pdf
RFQ
B1232H12B1+6-BSR
B1232H12B1+6-BSR
apibūdinimas: BLOWER 120X32MM PWM 12VDC