B1232H12B-BSR-E
MechatronicsMechatronics
B1232H12B-BSR-E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1232H12B-BSR-E
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.B1232H12B-BSR-E.pdf2.B1232H12B-BSR-E.pdf3.B1232H12B-BSR-E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B1232H12B-BSR-E specifikacijos
Dalies numeris B1232H12B-BSR-E Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.706 lb (320.24g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija B1232
RPM 2800 RPM Kiti vardai 1570-1493
Darbinė temperatūra - Triukšmas 49.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.800A