MAX8640ZEXT12+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640ZEXT12+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8640ZEXT12+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.2V 0.5A SYNC SC70-6
Duomenų lapai: 1.MAX8640ZEXT12+T.pdf2.MAX8640ZEXT12+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8640ZEXT12+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8640ZEXT12+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BCK 1.2V 0.5A SYNC SC70-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5243 pcs Duomenų lapas 1.MAX8640ZEXT12+T.pdf2.MAX8640ZEXT12+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 3.6MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 500mA 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Dabartinis - rezultatas 500mA Bazinės dalies numeris MAX8640