MAX8640ZELT18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640ZELT18+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8640ZELT18+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.8V 0.5A SYNC 6UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8640ZELT18+T.pdf2.MAX8640ZELT18+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8640ZELT18+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8640ZELT18+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 1.8V 0.5A SYNC 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49452 pcs Duomenų lapas 1.MAX8640ZELT18+T.pdf2.MAX8640ZELT18+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WFDFN
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 4MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 500mA 6-WFDFN Dabartinis - rezultatas 500mA