MAX8640ZELT12+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640ZELT12+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8640ZELT12+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.2V 0.5A SYNC 6UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8640ZELT12+T.pdf2.MAX8640ZELT12+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8640ZELT12+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8640ZELT12+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 1.2V 0.5A SYNC 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43389 pcs Duomenų lapas 1.MAX8640ZELT12+T.pdf2.MAX8640ZELT12+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė 6-WFDFN
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8640ZELT12+
MAX8640ZELT12+TTR
MAX8640ZELT12+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 3.6MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 500mA 6-WFDFN Dabartinis - rezultatas 500mA