MAX6336US18D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6336US18D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6336US18D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6336US18D3+T.pdf2.MAX6336US18D3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6336US18D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6336US18D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64784 pcs Duomenų lapas 1.MAX6336US18D3+T.pdf2.MAX6336US18D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Bazinės dalies numeris MAX6336
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6335US23D3-T
MAX6335US23D3-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU LV 2.30V 100MS SOT143-4
Sandelyje: 4144 pcs
parsisiųsti: MAX6335US23D3-T.pdf
RFQ
MAX6336US18D3-T
MAX6336US18D3-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU LV 1.80V 100MS SOT143-4