MAX6335US23D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6335US23D3-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6335US23D3-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU LV 2.30V 100MS SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6335US23D3-T.pdf2.MAX6335US23D3-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6335US23D3-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6335US23D3-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU LV 2.30V 100MS SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4144 pcs Duomenų lapas 1.MAX6335US23D3-T.pdf2.MAX6335US23D3-T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.3V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active High
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)