MAX6336US16D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6336US16D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6336US16D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6336US16D3+T.pdf2.MAX6336US16D3+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6336US16D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6336US16D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46463 pcs Duomenų lapas 1.MAX6336US16D3+T.pdf2.MAX6336US16D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.6V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 100 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Kiti vardai MAX6336US16D3+
MAX6336US16D3+TTR
MAX6336US16D3+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Bazinės dalies numeris MAX6336
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6336US18D3-T
MAX6336US18D3-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU LV 1.80V 100MS SOT143-4
Sandelyje: 4248 pcs
parsisiųsti: MAX6336US18D3-T.pdf
RFQ
MAX6335US22D3-T
MAX6335US22D3-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU LV 2.20V 100MS SOT143-4
Sandelyje: 4165 pcs
parsisiųsti: MAX6335US22D3-T.pdf
RFQ
MAX6336US16D3-T
MAX6336US16D3-T
apibūdinimas: IC MPU LV 1.60V 100MS SOT143-4